Správna technika základného kliku a ako sa k nemu dopracovať?

Viem, že veľa z nás v tejto situácii cvičí hlavne doma. Viem, že veľa z vás prestalo cvičiť odkedy sú gymy zatvorené a vôbec sa nečudujem. Aj preto som dal dokopy sériu krátkych videí, ktoré ti vysvetlia jednotlivé cviky. V dnešnom poste rozoberám jeden z najdôležitejších cvikov s vlastnou váhou a tou je klik.

Ešte jedna vec. Viem, že po správnosti by som to mal volať kľuk. Osobne mi to slovo ale nikdy veľmi nerezalo a zatiaľ som počul iba trénerov používať tento termín ?Preto to napriek všetkému budem voláť klik. Každopádne ide o to isté a je to perfektný spôsob ako zlepšiť hrudník, ramená, triceps a celkovú silu vrchu tela. Nasledujúce video ti ukáže
  1. ako správne urobiť klik
  2. čomu sa máš vyhnúť?
  3. ako sa k nemu môžeš dopracovať cez jeho ľahšiu verziu na kolenách?
Ak sa ti video páčilo, odoberaj tento blog a môj YouTube kanál a postupne tu budem tlakovať ďalšie videá a iný obsah. Budem rád aj za každé zdieľanie, verím, že to pomôže dobrej veci.
 
Cieľom VITNESS je totiž zlepšiť kvalitu života cez lepšie fyzické a psychické zdravie, prácu na sebe a pomoc ostatným. Kedže sa zjavne nemôžeme spoliehať na nikoho iného – časom v tejto krajine môžeme vytvoriť serióznu zmenu. Ak sa budeme navzájom podporovať, napredovať v v práci, v biznise, škole a budeme draví, no slušní k ostatným.
 
MY. NIKTO INÝ.
 
Na dnes končím. Zatiaľ sa držte. M