ONLINE COACHING 1 NA 1

Rád s ľuďmi pracujem formou
online coachingu už od roku 2017.
Estetické tvarovanie postavy a skvelý pocit!

OSOBNÝ TRÉNING

Tréning 1 na 1 vo Fit&Co, Eurovea
1hod
30€ / tréning

REZERVOVAŤ

MESAČNÁ SPOLUPRÁCA –
12 OS. TRÉNINGOV

12 tréningov dokopy
1hod
350€ / mesiac

REZERVOVAŤ

Fit&Co

BRATISLAVA – EUROVEA

KAŽDÝ TRÉNING OBSAHUJE

1

UVEDENIE DO TRÉNINGOVÉHO DŇA

Vysvetlenie zvolených metód a to ako sa spájajú s tvojimi cieľmi

2

DÔKLADNÁ ROZCVIČKA

Zdravie (a predchádzanie zraneniam) je na prvom mieste. Učíš sa ako sa pred záťažou a tréningom dôkladne a efektívne rozcvičiť.

3

UČENIE CVIKOV A ICH APLIKÁCIA DO PRACOVNÝCH SÉRIÍ

Najdôležitejšia časť tréningu, cieľom je naučiť klienta cviky po technickej stránke pre najefektívnejšie dosiahnutie výsledkov

4

PREKONÁVANIE LIMITOV

Pri cvičení klientov vyzývam, beriem do hlbších vôd - vytvárame ideálne prostredie a náladu na prekonávania samého seba.

5

STREČING A UVOĽNENIE

V neskoršej časti tréningu sa učíme ako sa po záťaži správne natiahnuť a telo-myseľ uvoľniť.

6

KRÁTKY ROZHOVOR A FEEDBACK

Na konci sa rozprávame o dojmoch z tréningu, či ti zvolená metóda vyhovuje, resp. ako sa môže naša spolupráca do budúcna zlepšiť.

Odporúčania od klientov

Screenshot 2021-03-31 at 17.29.21
S Michalom som spolupracoval dva mesiace, môj cieľ bol zamerať sa na stravu a zlepšiť techniku cvikov. Od spolupráce s Michalom som mal vysoké očakávania ktoré sa mi aj nakoniec potvrdili. Najviac oceňujem jeho prístup ku klientom, pretože ako môj coach sa denno-denne informoval o mojich progresoch a venoval sa každému môjmu problému. Spolu s programom cvikov ktoré mi nastavil na mojich osobných predíspoziciach mi pripravil aj jedálniček ktorý mi v mojom progrese nielen pomohol ale zároveň som sa naučil viac o správnom stravovaní. Každú jednu nejasnosť ktorú som mal mi objasnil zreteľne a jasno. Ak rozmýšľate nad spoluprácou s Michalom, môžem to len a len odporučiť. Je taktiež veľmi ľudský a úprimný človek s ktorým je radosť spolupracovať a ktorý Vám odovzdá len tie kvalitné informácie a pomôže pri vašej premene.
_,
Screenshot 2021-03-31 at 17.45.33
Nelutujem, ze som do toho siel a ze som si vybral teba. Poviem ti uprimne, ze som na zaciatku pochyboval ci to bude premna, ci ma to bude bavit a hlavne, ci ozaj viem aj takymto stylom dosiahnut nejake vysledky nabrat a vidiet aj tu zmenu. Bavi ma to od zaciatku kazdy jeden trening, aj napriek vypadkom, ktore boli. Uplne mi je luto, ze ide zima a nemozem pokracovat vonku, lebo bavilo ma prostredie v ktorom som cvicil, treningy, progres a vsetko okolo toho, videa, tvoj feedback....Jednoducho zamna to hodnotim len a len kladne a jedine co mozno lutujem, ze som nezacal skor. Chcem ti preto podakovat, nejdem sa uz extra rozpisovat nech to mas chut aj docitat Vdaka za pomoc, verim ze budeme pokracovat aj v zime, aj ked stale neviem 100% povedat ci sa odhodlam do fitka ale na 100% nechcem prestat, takze urcite sa ti ozvem a snad este nieco spolu potiahneme a aj ja sa zlepsim. Vdaka kamo
_Michal,
IMG_7606
Micheal makes each training unique and finally I enjoy the workout. If you really want to experience the hard work and you want results you need to train with him. Regards from Antonio
_Antonio,
Screenshot 2021-03-31 at 17.24.21
Na Miškovi ma hneď zaujalo jeho neskutočné nadšenie pre to, čo robí. Má veľmi pozitívne vyžarovanie, veľa sa na tréningoch nasmejeme, ale vie ma aj dobre usmerniť a vyhecovať k skvelým výkonom.Veľmi sa teším, že mám tak skvelého parťáka a aj vďaka tomu je pre mňa cvičenie úplná radosť a veľmi príjemne strávený čas ?
_Kristiana,

Naša práca