Skutoční hrdinovia (moje poďakovanie)

Real Heroes Title

Čím viac vidím tzv. “scénu” zblízka, začiná sa mi to protiviť, aké sú vzťahy umelé, fakeové. Ako niečo vyzerá navonok a reálne je to úplne inak. Čim som starší, tým viac vnímam, že skutoční hrdinovia, nie sú politici, ani influenceri, ale réalni ľudia – vedci, lekári, sestričky, učitelia, hasiči, ľudia v elektrárňach ale tiež za pokladňou, slobodné matky, ktoré robia čo môžu.


Tiež ľudia v záchrankách, v nočných a Možno aj ty. Skutocní hrdinovia sú pre mňa chalani a baby, ktorý aj v tejto divnej dobe zachovajú pokoj a sú trpezliví, aj keď teraz nemajú ideálny život. Aj keď teraz možno veľa obetujú. Ale Využívajú čas, hýbu sa, čítajú, pracujú na sebe a pripravujú sa na príležitosť ktorá možno príde zajtra, alebo pozajtra, ale budú ready keď to bude treba. 


Pre mna sú toto hrdinovia, ktorí postupne zachránia Slovensko. Mám pocit, že na toto sa ale často zabúda a oslavujeme nesprávnych. 

Cieľom VITNESS je zlepšiť kvalitu života cez lepšie fyzické a psychické zdravie, prácu na sebe a pomoc ostatným. Kedže sa nemôžeme spoliehať na politiku ani nikoho iného – sme to my, kto musíme začať serióznu zmenu a zlepšenie spoločnosti. Časom týmto spôsobom môžeme zlepšiť život na Slovensku a v Čechách a to hlavne, ak sa budeme navzájom podporovať, napredovať v v práci, v biznise, škole a budeme zdraví, draví a slušní k ostatným. MY. NIKTO INÝ.

Michal je....

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *