Naše príbehy

Nie len fyzické transformácie, ale posilnenie ducha, nech budujeme kvalitných ľudí a spoločnosť, v ktorej sa nám dobre žije. Preklikaj si profilové ikonky pre viac recenzíi.

Screenshot 2021-03-31 at 17.29.21
S Michalom som spolupracoval dva mesiace, môj cieľ bol zamerať sa na stravu a zlepšiť techniku cvikov. Od spolupráce s Michalom som mal vysoké očakávania ktoré sa mi aj nakoniec potvrdili. Najviac oceňujem jeho prístup ku klientom, pretože ako môj coach sa denno-denne informoval o mojich progresoch a venoval sa každému môjmu problému. Spolu s programom cvikov ktoré mi nastavil na mojich osobných predíspoziciach mi pripravil aj jedálniček ktorý mi v mojom progrese nielen pomohol ale zároveň som sa naučil viac o správnom stravovaní. Každú jednu nejasnosť ktorú som mal mi objasnil zreteľne a jasno. Ak rozmýšľate nad spoluprácou s Michalom, môžem to len a len odporučiť. Je taktiež veľmi ľudský a úprimný človek s ktorým je radosť spolupracovať a ktorý Vám odovzdá len tie kvalitné informácie a pomôže pri vašej premene.
_,
Screenshot 2021-03-31 at 17.45.33
Nelutujem, ze som do toho siel a ze som si vybral teba. Poviem ti uprimne, ze som na zaciatku pochyboval ci to bude premna, ci ma to bude bavit a hlavne, ci ozaj viem aj takymto stylom dosiahnut nejake vysledky nabrat a vidiet aj tu zmenu. Bavi ma to od zaciatku kazdy jeden trening, aj napriek vypadkom, ktore boli. Uplne mi je luto, ze ide zima a nemozem pokracovat vonku, lebo bavilo ma prostredie v ktorom som cvicil, treningy, progres a vsetko okolo toho, videa, tvoj feedback....Jednoducho zamna to hodnotim len a len kladne a jedine co mozno lutujem, ze som nezacal skor. Chcem ti preto podakovat, nejdem sa uz extra rozpisovat nech to mas chut aj docitat Vdaka za pomoc, verim ze budeme pokracovat aj v zime, aj ked stale neviem 100% povedat ci sa odhodlam do fitka ale na 100% nechcem prestat, takze urcite sa ti ozvem a snad este nieco spolu potiahneme a aj ja sa zlepsim. Vdaka kamo
_Michal,
IMG_7606
Micheal makes each training unique and finally I enjoy the workout. If you really want to experience the hard work and you want results you need to train with him. Regards from Antonio
_Antonio,
Screenshot 2021-03-31 at 17.24.21
Na Miškovi ma hneď zaujalo jeho neskutočné nadšenie pre to, čo robí. Má veľmi pozitívne vyžarovanie, veľa sa na tréningoch nasmejeme, ale vie ma aj dobre usmerniť a vyhecovať k skvelým výkonom.Veľmi sa teším, že mám tak skvelého parťáka a aj vďaka tomu je pre mňa cvičenie úplná radosť a veľmi príjemne strávený čas ?
_Kristiana,
Screen Shot 2019-02-21 at 17.50.48

...Mňa tie treningy s tebou strašne bavili lebo to bolo také iné ... však keby nebolo teba tak by ma to fitko mozno ani nikdy nezacalo takto bavit lebo som si myslela ze je to len dvihanie železa ale ty si mi ukazal tu cestu ? ja ďakujem tebe ? stále sledujem tvoje storky koli tej energii co z toho ide vzdy ma to poriadne nakopne ??"

aj cely spôsob ako ľudí trénuješ, radíš a pomáhaš, je to iné a lepšie ako u iných trénerov co som mala a bolo ich už naozaj dosť  ?? dúfam ze budeme mat coskoro priležitost si zatrénovať spolu

 
_Bianka,
27655455_10155295302171659_2399589057315231648_n
I'm (was) a gym person, but now I really enjoy to work out . what a great trainer and amazing program!!!! fully recommended ??
_Sebastian,
Screen Shot 2018-10-11 at 13.28.07
Michal did not only motivated me to start working out and implement movements into my everyday life but also transformed me as a spiritual mind. His approach to training, food and us as human beings are extraordinary and defiantly worth a shot. I am happy and proud to know Michael and work with him for a healthier future.
_Fefe,
Screen Shot 2018-11-01 at 17_34_36

Tuk šiel dole, cítim sa viac lean a fit ako kedykoľvek predtým a hlavne to nie je žiadne extrémne nekomfortne diétovanie ale veľmi rozumný dlhodobý prístup. Michal je pre mňa top človek z tejto oblasti fitness a pohybu a to hlavne pre svoje progresívne myšlienky a entuziazmus, ktorým ťa doslova nakazí a tréning je potom veľmi zaujímavý a dynamický. Cením extrémne tohto chalana a chcem sa podeliť aj s vami, ktorí možno chcete rady, tipy, triky, sparing partnera, trénera a podobne, tak odporúčam. Verím tomu, že to čo Michal chystá tu este na svk nebolo a čoskoro uvidíte čo mám na mysli ? ?

_Meo,
1924019_10205409710942703_80102104819152

Michal je trenér ktorého chceš-pocaš tréningu ťa nabije energiou z ktorej čerpáš ešte dlho po, odovzdá ti cenné informacie o každom cviku a ty nechceš, aby tréning skončil. Je veľmi prijemný a počas tréningov človeka dokáže motivovať a nahecovať do takých výkonov, že som zakaždým prekonávala svoje limity. Svoje rozhodnutie začať tréningy s Michalom by som nemenila a odporúčam každému kto sa pohráva s myšlienkou investovať sám do seba! ?

_Dominika,
Screen Shot 2018-10-11 at 12_50_16_edite
S Michalom som absolvovala 3 mesačný tréningový plán. Je to mladý šikovný chalan. Skvelý tréner, vždy pozitívne naladený. Vedel ma neskutočne motivovať a zároveň chápal že sa popri tréningoch snažím žiť “normálny život” a to bolo pre mňa veľmi dôležité. Šport som vždy milovala, no vďaka Michalovi som získala úplne novú perspektívu na vec, či už po fyzickej alebo psychickej stránke. Tréningy sme stále menili podľa potreby, nikdy to nebola nuda. Nebola som úplný začiatočník, no aj tak som sa naučila veľa nového. Určite odporúčam ?☝?????
_Evka,
Screen Shot 2018-11-01 at 17_43_54
Keď ťa tréner motivuje, je ti vzorom, inšpiráciou a hnacím motorom. Tak nepotrebuje ani vyhrávať súťaže v kulturistike a prezentovať sa ako kvalitný sypač. Hovorí za neho jeho prístup, názory, sila, vytrvalosť a láska k tomu, čo robí. Navyše v tebe nájde tú beštiu, ktorá bude chcieť viac a viac.
_Veronika,Spokojná klientka

PREČO TO CELÉ ROBÍM A KAM SMERUJEME?

Pozri si video mojej cesty z posledných 10 rokov.

UCELENÉ VITNESS PROGRAMY